GENERAL TOPICS POLONIA Sp. z o.o.
Jabłonkowska 2 
30-139 Kraków, Polska
e-mail: sklep@dermakrem.pl

GENERAL TOPICS jest jedną z wiodących firm w dziedzinie tworzenia innowacyjnych i popartych badaniami naukowymi dermokosmetyków. Oferowane przez nas produkty powstają w nowoczesnych laboratoriach we Włoszech i mają zastosowanie zarówno w leczeniu różnego rodzaju problemów dermatologicznych, jak i w medycynie estetycznej.

Naszą misją jest dobro pacjenta, dlatego nieustannie udoskonalamy nasze produkty i dbamy o ich najwyższą jakość. Proponujemy nowoczesne rozwiązania w oparciu o wiedzę i doświadczenie  zdobywane przez wiele lat.

SYNCHROLINE

to wyroby medyczne i dermokosmetyki stanowiące rozwiązanie w dziedzinie pielęgnacji skóry i dermatologii. Dzięki optymalnej skuteczności i bezpieczeństwu odpowiadają wymaganiom zarówno lekarzy, jak i pacjentów.

PODEJŚCIE NAUKOWE

Już na etapie rozwoju i tworzenia preparatów SYNCHROLINE ® wykorzystujemy naukową koncepcję łączenia składników aktywnych tak, aby ich działanie gwarantowało najwyższą skuteczność.

INNOWACYJNE FORMUŁY I NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Wszystkie dermokosmetyki powstały w wyniku wykorzystania i łączenia najnowszych osiągnięć z dziedziny medycyny estetycznej i dermatologii.

SKUTECZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO STOSOWANIA

Działanie preparatów  Synchroline® zostało potwierdzone przez liczne badania kliniczne i laboratoryjne, dzięki czemu charakteryzują się wysoką tolerancją i bezpieczeństwem stosowania. Dermokosmetyki Synchroline® nie zawierają parabenów oraz dodatkowych substancji zapachowych.

WŁASNOŚĆ INTELEKTUALNA

Posiadamy aż 24 międzynarodowe patenty (PCT- Patent Cooperation Treaty), chroniące nasze formuły i badania oraz zapewniające unikatowe podejście do problemów skórnych.

UZNANIE NAUKOWE

Liczne publikacje w najbardziej prestiżowych pismach medycznych potwierdzają wiarygodność i naukową wartość badań oraz dermokosmetyków Synchroline®.